CGA3E2X7R2A152K080AA datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CGA3E2X7R2A152K080AA
  • Производитель
    TDK Corporation
  • Описание
    TDK Corporation CGA3E2X7R2A152K080AA RoHS: yes Capacitance: 1500 pF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 100 V Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: Automotive MLCCs Capacitance - nF: 1.5 nF Capacitance - uF: 0.0015 uF Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Package / Case: 0603 (1608 metric) Series: CGA Termination Style: SMD/SMT